Esrardan 20 kat fazla bağımlılık yapıyor!

Bolu polisinden takdir edilecek bir başarılı operasyon daha... Bolu Emniyeti Bolu Dağı Tüneli'nden geçmek üzere olan bir kamyonda yaptığı aramada esrardan 20 kat daha fazla bağımlılık yapıcı özelliği olan yaklaşık 250 kilo skunk ele geçirdi.

Esrardan 20 kat fazla bağımlılık yapıyor!
6 Aralık 2022

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ‘Bolu Dağı geçilmez’ dedirtti. Bolu polisi TEM Otoyolunda Bolu Dağı Tüneli'ni geçmeye hazırlanan bir kamyonu durdurarak yaptığı aramada 230 kilo 750 gram skunk ele geçirdi.

Esrarın ham maddesi olan hint kenevirinin laboratuvar ortamında diğer uyuşturucu maddelerle hibritleştirilerek elde edilen skunk bir kamyonda yapılan aramada bulundu. Aldığı ihbarı değerlendiren Bolu polisi yapılan aramada esrardan 20 kat daha fazla bağımlılık yapıcı özelliği olan  skunk maddesine el koydu.

Kamyonunda skunk (Kokarca) denen uyuşturucuyu taşyan şoför hakkında yasal işlem başladı. 

Uyuşturucu madde skunk kötü kokusundan dolayı bu adı taşıyor. Madde hissetme, pelteleşme, zaman ve yer algısının değişimi ve paranoya yapıyor. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.