Açılışta omuz omuza...

Yeniden Refah Partisi Bolu Belediyesi Başkan Aday Adayı Eşref İşler, partisinin İl Başkanı Sadettin Baskın ile beraber açılışa katıldı.

Açılışta omuz omuza...
14 Kasım 2023

Yeniden Refah Partisi (YRP) Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın ve partinin Belediye Başkan Aday Adayı Eşref İşler açılışa katıldı. 

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Saadettin Baskın, Yeniden Refah Partisi Bolu Belediyesi Başkan Aday Adayı Eşref İşler, il merkezinde gerçekleşen ‘Herbalife’ işletmesinin açılışına katıldı.

Eşref İşler, ilde faaliyet gösteren Herbalife’ işletmesinin yeni bir şubesinin açılışını gerçekleştirerek, işletme sahibine hayırlı işler temennisinde bulundu. İşletmesinin açılışına, Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Saadettin Baskın da katıldı.

Açılış töreninde konuşan Eşler İşler,  yeni bir işletmenin Bolu’ya katkı sağlamasının sevindirici olduğunu belirterek, ‘’İlimizde yeni bir işletmenin açılışını kutluyoruz. Yenilenen konsepti ile hizmet vermeye başlayan "Herbalife" işletmesinin açılışını birlikte gerçekleştirdik. Yeni işletmemiz ilimize hayırlı olsun. İşletme sahibine bol kazançlar dilerim.’’ İfadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.