03 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Bolu Video Haber

Gölköy’e baharda ailenizle gidebileceksiniz…

Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Fatih Metin Gölköy’de yapılan çalışmaların baharda tamamlanacağını söyleyerek ailelerin gönül rahatlığıyla gidebileceği bir mekan haline geleceğini belirtti.

mntyapi banner

Tarım ve Orman Bakanı yardımcısı Fatih Metin, Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin Bofsad’a ait Nilüfer Park Cafe’de düzenlediği basın toplantısında Gölköy’deki çalışmalar hakkında açıklama yaptı.

Bolu’nun Gölköy’deki çalışmalar tamamlandığında ailelerin rağbet edeceği mesire alanlarından birine daha kavuşacağını belirten Metin, bu baharda Gölköy’ün hazır olacağını kaydetti.

Metin, “Çevre düzenlemesi olarak Gölköy’ü rahat bir ortam haline getireceğiz. Giriş ve çıkışı daha güvenli hale getireceğiz. Ailelerin gitmesini engelleyecek bir alan olmaktan çıkartıp sadece ailelere yönelik bir mesire alanı olarak düzenleyeceğiz. Belirli saatten sonra girişi de yasaklayacağız. Alkol tüketen vatandaşlar oraya belirli bir saatten sonra geliyor. Özellikle yaz akşamlarında ailelerin gidebileceği bir yer olduğu için ışıklandırmaları da yaparak kontrollü şekilde giriş çıkışı sağlayacağız” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (1)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL