Görmediği, konuşmadığı kalmadı

MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül'ün bir günde gezdiği ve ziyaret ettiği yerler göz dolduruyor. Programına yoğun bir şekilde devam eden İsmail Akgül “Ne olursa olsun sizlerleyim. Gerekiyorsa uyku uyumadan sizlerle hep beraber olacağım, hep beraber olacağız” dedi.

Görmediği, konuşmadığı kalmadı
10 Mayıs 2023

14 Mayıs Genel Seçim ve 28. Dönem Milletvekili Adayı seçimleri öncesi teker teker Bolu’nun her yerini ziyaret eden İsmail Akgül vatandaşla ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Ziyaret ettiği yerler göz dolduran Akgül, AİBÜ akademisyenleri ve eğitim çalışanları, GENTAŞ çalışanlarını ziyaret, İsmet Paşa Caddesi esnaf ziyareti, Büyük Çarşı esnafı ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyareti, SEMMAK Çalışanları ziyareti, Çorumlular Derneği ziyareti, Akçakavak, Yazıören, Samsa Çavuş Köy ziyaretleri, İsmet Paşa Caddesi’ni 1 gün içerisinde ziyaret etti. Her tarafta bulunmaya çalışan İsmail Akgül’ün programı seçim öncesi bu kadar yoğunken vatandaşların seçimden sonra milletvekili olduğunda neler yapacağını kestirmesi zorlaşıyor ve umutları iyice artıyor. 

GÜN İÇERİSİNDE “SOLUKSUZ” PROGRAM

Gün içerisinde 2 fabrika, 2 kuru , 3 köy ,1 dernek, bir de yukarı çarşı esnafını ziyaret eden İsmail Akgül’ün gezmediği esnaf, konuşmadığı ve görmediği vatandaş kalmadı. Vatandaşların “Bizim İsmail şimdiden böyleyse milletvekili olduğunda neler yapacağını kestiremiyoruz. Umudumuz ve beklentimiz çok büyük. Biz, Bizim İsmail’e sonsuz güveniyoruz” diyerek desteklerini esirgemedi

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.