GÖZLERİ GÖRMEYEN KÖPEK ANKARA'YA SEVK EDİLİYOR

Bolu Belediyesi, gözleri görmediği için su kuyusuna düşen köpeğin tedavi altına alındığını ve pazartesi günü Ankara'ya sevk edileceğini duyurdu.

13 Ağustos 2020

Bolu’da Çıkınlar Mahallesi Ali Fuat Sokak’ta gözleri görmediği için su kuyusuna düşen ve itfaiye ekiplerince çıkartılan köpeğin tedavisi Bolu Belediyesi Hayvan Hastanesi’nde devam ediyor.

İLK MUAYENESİ YAPILDI, PAZARTESİ GÜNÜ ANKARA’YA SEVK EDİLİYOR

Düştüğü kuyudan çıkartıldıktan sonra itfaiye ekiplerince Yukarısoku Mahallesi’ndeki Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı hayvan hastanesine getirilen köpeğin, ilk muayenesinde gözlerinin görmediği ve cildinde problem olduğu tespit edildi.  

Vakit kaybetmeden köpeğin genel sağlık durumu ve dermatit sorunu ile ilgili gerekli müdahaleyi yapan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, görme problemine sebep olan katarakt için ise Ankara’da bir klinik ile iletişime geçti.  

Köpeğin gözündeki problemin giderilmesi için pazartesi günü Ankara’ya sevk edileceğini söyleyen Veteriner İşleri Müdürlüğü personeli Veteriner Hekim Emre Başkan, köpeğin tedavinin ardından köpeğin sağlığına kavuşacağını ifade etti.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.