04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Genel

Grup yolunda sona yaklaşılıyor

Uzun süredir yapılması beklenen Sazakiçi grup yolunda mutlu sona ulaşılıyor. Geçtiğimiz ay İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan 12,5 km’lik yolun 11 km’sinde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Kısa sürede tamamlanması..

Grup yolunda sona yaklaşılıyor
banner

mntyapi

Uzun süredir yapılması beklenen Sazakiçi grup yolunda mutlu sona ulaşılıyor. Geçtiğimiz ay İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan 12,5 km’lik yolun 11 km’sinde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Kısa sürede tamamlanması planlanan yolda AK Parti heyeti incelemelerde bulundu.

Yaklaşık 10 köyü birbirine bağlayan Sazakiçi grup köy yolu asfalta kavuşuyor. İl Özel İdaresi tarafından geçtiğimiz ay yapılan ihaleyle çalışmaların başladığı yolun kısa sürede tamamlanması bekleniyor. Yol tamamen ulaşıma açıldığında yüksek standartlarda bir görünüme kavuşmuş olacak.

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay beraberinde, Milletvekili Arzu Aydın, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ, İl Genel Meclis Üyesi Mazhar Bozoğlu ve kalabalık teşkilat mensubuyla Sazakiçi grup yolunda süren çalışmaları yerinde inceledi.

 “18 YILDIR İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN MANTIĞIYLA ÇALIŞIYORUZ”

Yolun medeniyet olduğunu bilerek, 18 yıldır AK Parti iktidarında büyük başarılara imza atıldığını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, yolun bölge köylerine ve köylülere hayırlı olmasını diledi.

Doğanay, “Bugün AK Parti iktidarında geldiğimiz noktaya baktığımızda, eski tozlu yol değil günümüz çağına uygun, insanımıza yakışır şekilde sıcak asfaltın yapıldığı süreci yaşıyoruz. Bugün itibarıyla asfaltın başladığı noktadan 11 km’lik alanın sıcak asfaltının yapıldığına şahit oluyoruz. Bu manada katkılarından dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız nezdinde, bakanlarımıza ve milletvekillerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ mantığıyla yola çıkan AK Partimiz, yolun medeniyet olduğunu bilerek 18 yıldır bu ivmeyle çalışıyor. Bizler de bu istikamette yol almaya çalışıyoruz, yol almaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

“KÖYLERİMİZE VE KÖYLÜLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Önümüzdeki süreçte de grup köy yollarının bu şekilde asfalt yapılması noktasında gayret göstereceklerini vurgulayan Doğanay, “Şuan itibarıyla bu çalışmaların hepsi başka firmalara ihale edilerek yapılıyor. Önümüzdeki yıllarda inşallah İl Özel İdaremiz bu yolları kendi imkanlarıyla yapabilecek. Bunun için tabi ki ciddi kaynak gerekiyor. Bu kaynağın öncülüğünü de Bolu milletvekillerimiz bakanlarımızla ve Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşerek yapıyorlar. İnşallah bundan sonraki süreçte asfalt şantiyemizde kurulduktan sonra Bolu’nun hiçbir tarafında sıcak asfalt olmayan nokta kalmayacak şekilde var gücümüzle çalışıyoruz. 11 km’lik yol başlamış durumda. İnşallah kısa sürede tamamlanacak ve havalar bozmadan faaliyete geçmiş olacak. Tüm köylerimize ve köylülerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“10 GÜN İÇİNDE İNŞALLAH BİTECEK”

12,5 km’lik yolun 11 km’lik kısmının ihalesinin yapıldığını söyleyen İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ise şöyle konuştu;

“Geçtiğimiz hafta başlayan alt yapı çalışmalarının ardından Cuma günü itibarıyla sıcak asfalt çalışmalarıyla hızlandı. İnşallah 10 gün içerisinde Çaydurt bağlantısına kadar bu yol bitecek. Çalışmaları yerinde inceledik. Köylerimize ve köylülerimize hayırlı olsun. Çok konforlu bir yol yapılmış olacak. Sıcak asfalt çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek. İki yıldır bu yolun yapılması için büyük gayret gösteren Muhtarlarımıza, yolun yapılmasında emeği geçen başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, İl Başkanımız nezdinde tüm teşkilat mensuplarımıza, Sayın Valimiz nezdinde de Özel İdaremiz Genel Sekreterine, Özel İdare müdürlerimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL