'Her yere her gönüle samimiyet ve tevazu ile ulaşacağız'

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Gölyüzü Mahallesi'nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

'Her yere her gönüle samimiyet ve tevazu ile ulaşacağız'
22 Ocak 2024


Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Gölyüzü Mahallesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, dur durak bilmeden çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Vakti Geldi Bolu sloganıyla adaylığının açıklandığı günden bugüne “Bolu Bizim, Türkiye Hepimizin” parolası ile dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmamak için gece gündüz demeden çalışan Durak, Gölyüzü Mahallesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, “Her yere, her gönüle, her haneye samimiyet ve tevazu ile ulaşmaya devam edeceğiz” dedi. 
VATANDAŞLAR DURAK’I BAĞRINA BASTI
Gölyüzü Mahallesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren İlhan Durak vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. “Sen Bolu’nun evladısın, bizden birisin. Her zaman yanındayız” diyerek sevgisini gösteren vatandaşlara İlhan Durak teşekkürler etti ve desteklerini istedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.