"İlimize ve ülkemize hayırlı olsun"

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

"İlimize ve ülkemize hayırlı olsun"
16 Mayıs 2023

Alemdar mesajında şu ifadelere yer verdi; “Milletimiz, 14 Mayıs 2023 günü büyük bir demokrasi geleneğine sahip olduğunu bir kez daha gösterdi ve yüksek katılım oranıyla sanık başına giderek millet iradesini ortaya koymuştur. Bolu’muzda da 223.169 seçmen sandık başına giderek oylarını kullanmıştır. Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Bolu’da AK Parti’den Sayın Yüksel Coşkunyürek, MHP’den Sayın İsmail Akgül ve CHP’den Sayın Türker Ateş, vatandaşlarımızın oylarıyla Milletvekili olarak seçilmiştir. İlimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmeye hak kazanan, Sayın Yüksel Coşkunyürek, Sayın İsmail Akgül ve Sayın Türker Ateş’i tebrik ediyor, başarılar ve hayırlı hizmetler diliyorum. Seçim sonuçlarının başta ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunun da aynı demokratik ortamda tamamlanarak millet iradesinin tecelli edeceğine inanıyorum.”
 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.