İNTERBOLUTV YAYINA BAŞLADI

Bolu bugünden itibaren yeni bir haber kanalına kavuştu. Bu haber kanalı merdiven altı internet haber sitesi anlayışından uzak, Bolu'da faaliyet gösteren, resmi prosedürlerini tamamlamış ilk haber sitesi ve kanalı olma özelliğini taşıyor.

27 Mart 2020

www.interbolutv.com  Bolu’ya ‘merhaba’ dedi. Bolu’da yayına başlayan ve günümüz iletişim ağının en güçlü alanı olan internetten yapacağı yayınla geniş bir hedef kitlesini okuyucu ve izleyici bünyesine katacak olan İNTERBOLUTV, Bolu’nun dünyaya açılan penceresi olacak.

www.interbolutv.com merdivenaltı internet haber sitesi anlayışından uzak; MİRAC Gazetecilik, İletişim, Yayıncılık, İnternet Haberciliği, Televizyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile tamamen yasal prosedürlere uygun olarak yayın hayatına başladı.

1 Ağustos 2019’da RTÜK’ün değişen yönetmeliğine göre 6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkındaki Kanun kapsamında faaliyet gösterecek olan www.interbolutv.com haber kanalı RTÜK’ün internet haber sitelerinden de beklediği şartları taşıması bakımından Bolu’nun ilk ve tek resmi kaidelere dayalı olarak kurulmuş web tv haber kanalı olma özelliğini taşıyor.

www.interbolutv.com haber sitesi ve web tv kanalı Bolu’nun uzun zamandır beklediği ve ihtiyaç duyduğu yerel bir haber kanalı. Haber sitesinde günlük hatta anlık gündem, siyaset, ekonomi, eğitim, sağlık, aktüel, spor ve son dakika haberleri en doğru ve en ilkeli şekilde okuyucuya ve izleyiciye aktarılacak, canlı yayın haber programları ve ana haber bültenleri ile Bolulular haberin doğrusunu bu kanaldan öğrenecek.

Bolu’da ve Bolu dışında yaşayan Bolulular www.interbolutv.com ‘u sosyal medyadan da takip edebilecek. Okuyucular ve izleyiciler facebook/interbolutv , twitter/interbolutv ve instagram/INTERBOLUTV adreslerinden www.interbolutv.com ‘a üye yada abone olarak canlı yayınları izleyebilecek, haberleri anında öğrenebilecek.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

3 yorum yapılmış

  • Bolulu (27 Mart 2020 - 10:08)
    Hayırlı uğurlu olsun Bolumuza
  • Y. Musa (29 Mart 2020 - 15:19)
    Hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir iş çıkarmışsınız
  • Servisci (28 Mart 2020 - 22:02)
    Hayırlı olsun