Linç edenler nerede?

Linç edenler nerede?
20 Nisan 2021

Sezon başından itibaren Beypiliç Boluspor’u her yönüyle eleştirdik ve bu eleştirileri yaparken yapıcı olmaya gayret sarf ettik. 

Yerel basında ve sosyal medyada bir kesim acımasızca Boluspor’u linç etmeye kalkarken bir kesim de yönetimin sezon sonunda vakit kaybetmeden kongreye gitmesi gerektiğini açıl açık dile getirdi. 

Bu kesimlerin amacı yeni yönetim gelirse kendilerine belki Boluspor’dan ekmek çıkar düşüncesiydi. Tabi bu doğrultuda vurdukça vurdular ve Boluspor’un içeride ve dışarıda oynadığı karşılaşmalarda yenilip küme düşmesini bile beklediler.

Bandırmaspor karşılaşması öncesinde de bazı oyuncuların takımdan ayrılmasını da fırsat bilip bu karşılaşmada farklı mağlubiyet yaşanmasını beklemeye başladılar ama öyle olmadı. Boluspor alnının akıyla 3 puanı alıp geldi. Yani hafta içi koparılan yaygaraların boşa gitmesi de bu çevrelerde büyük üzüntüye neden oldu.  Ama bu ayrılıkların Boluspor’a yaradığı aşikâr. Bu oyuncuların takımdan ayrılmasında katkısı olanlara teşekkür ederiz. 

Şimdi gelelim hafta için linç kampanyası yapanlara… Maç sonu hepsi suspus, nerde olduğunuzu merak ediyoruz... Ölsün de gömelim diye beklediğiniz Boluspor sizi gömdü. 

İyi haftalar..

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İNTERBOLUTV YORUMLUYOR yazıları