İŞKUR'dan uyarı...

İŞKUR'un evde paketleme işi bulma konusunda aracılık ettiği, işe yerleştirilen vatandaşların sigortalarının da İŞKUR tarafından yapıldığı konusunda İŞKUR'dan açıklama geldi. Yapılan duyuruda bu paylaşımlara itibar edilmemesi istendi.

İŞKUR'dan uyarı...
7 Aralık 2021

Bolu İŞKUR vatandaşları uyardı. 

Yapılan duyuruda “Son dönemlerde çeşitli internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında İŞKUR'un evde paketleme işi bulma konusunda aracılık ettiği, işe yerleştirilen vatandaşların sigortalarının da İŞKUR tarafından yapıldığı konusunda çeşitli paylaşımlar yapılmaktadır. Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bu bağlamda bir istihdama aracılık etmediğinden vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için web sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlara itibar etmemeleri, İlimizdeiş talebi olan vatandaşlarımız işverenlerimizin güncel listesiniBolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nü şahsen ziyaret ederek veya www.iskur.gov.tr internet sayfasından kullanıcı adı ve şifrelerini girerek sistem üzerinden görebilirler” denildi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.