İşler'den net vuruş!

Yeni haftada siyasi tanıtımlarına kurumlarla devam eden Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Eşref İşler, makam temsilcileriyle yürüttüğü temaslarda “siyasi görüşü ne olursa olsun, tüm vatandaşlarımıza sevgim ve saygım sonsuz” vurgusuyla “insan ve insanlık” gerçeğini gündeme aldı.

İşler'den net vuruş!
22 Kasım 2023

“KAYNAĞINDAN ‘TEMİZ’İNİ TAŞIYACAĞIZ”

Program dahilinde ziyaret listesindeki ilk adresi Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda kurum adına Başkan Abdullah Alemdar ile görüşme kaydeden İş İnsanı Eşref İşler’e, “Çalışan ekonomi” döngüsünden işaretle, kurumun faaliyetleri konusunda bilgi akışı sağlandı. 

“İnsan ve ticaret” kavramlarını Oda Başkanı Alemdar ile değerlendiren İşler, “Siyasetin de ticaretin de merkezi insandır.” fikrini paylaştı.

Ağırlandığı ikinci durak Bolu Tapu Müdürlüğü’nde, kurum ilgisindeki “Bolu’nun emlak envanteri” ve “E-Hizmetler” hususunda Müdür Gökhan Akkaya’nın aktardığı güncel gelişmeleri dinleyen İşler, interaktif düzenin sunduğu avatajların verimliliğe etkisini “Ölçümüz insanımız. Ortak amacımız insanımızın hayatını kolaylaştırmak” söylemiyle değerlendirdi.

“Hayati teminat” yönünde Bolu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne de programladığı doğrultuda ziyaret gerçekleştiren İşler’i, Kurum Müdürü Mehmet Hanefi Taşdan karşıladı.

“Sosyal Güvenlik Mevzuatı” içeriğinde işveren ve işgörenin sorumlulukları, sosyal güvenlik teşekkülünün gerekliliği konusunda kurumun etkinliği üzerine yoğunlaşılırken, “Vatandaşa sunulan hizmet kalitesinin güçlendirilmesi”ne ilişkin devlet eliyle gerçekleştirilen çalışmalara değinildi.

“Kimimiz Yolcu, Kimimiz Kaptan”

Ziyaret aktivasyonunda bulunduğu kurumlardan “başarı” dilekleriyle uğurlanan İşler, çalışma hayatı ve siyasi tecrübesini referans göstererek, “Kurumlarımızın gereği , insanımızdır, halkımızdır. Fikri kaynağımız ‘Milli Görüş’ hassasiyetiyle ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Devletimizin tüm kurumları, vatandaşımızın hizmetine adanmış temsilciliklerdir. Bu vesileyle ziyaret noktalarımızdaki kurum temsilcilerimiz ve yardımcı personellerimize teşekkür ederim. Böylesi nadide şehir Bolu’muzun bireyleri olarak aynı gemideyiz. Kimimiz yolcu, kimimiz kaptan rolünde… Siyaset üstü bir değerde birleşeceğiz. Amacımız, insan ve insanlık olgusundan şaşmayacak, şaşmamalı da. Kaynağımız belliyken bu değerden gayemiz, Bolu’muza temiz siyaseti taşımaktır” diye konuştu.

 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.