01 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 30.110
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 190
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.593
Bolu Haber

İyi Parti’den de Kuzfındık’a destek

İyi Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Ördekbaş, yanarak küle dönen Kuzfındık Köyü’nde yaraların sarılacağını söyledi. Örnekbaş, köy  sakinlerine parti olarak yanlarında olduklarını belirtti. İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş,..

İyi Parti’den de Kuzfındık’a destek
mntyapi banner

İyi Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Ördekbaş, yanarak küle dönen Kuzfındık Köyü’nde yaraların sarılacağını söyledi. Örnekbaş, köy  sakinlerine parti olarak yanlarında olduklarını belirtti.

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, Bolu Merkez’e bağlı Kuzfındık Köyünde yaşanan yangın sonrasında evlerini kaybeden vatandaşlara ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

“TEK TESELLİMİZ CAN KAYBI OLMAMASI”

Ahmet Örnekbaş, yaptığı yazılı açıklamada, “Bugün sabah saatlerinde Kuzfındık Köyü’ndeki bir evin bacasından çıkan ve rüzgarın etkisiyle 12 evin yanmasına sebep olan yangın bizleri derinden üzmüştür. Yangında can kaybı olmaması tek tesellimizdir. Maddi hasarın büyük olduğu yangında evlerini kaybeden tüm yangın zedelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yangın sonrası yaraların sarılması adına, İYİ Parti Bolu İl Başkanlığı olarak imkanlar dahilinde yangın zedelerimizin yanında olacağız. Allah bu tür yangınlardan ve afetlerden ülkemizi, Bolumuzu korusun” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL