Karagöz'e alkış yağdı

CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, partisinin TBMM'de milletvekili ve il başkanlarının katılımıyla gerçekleşen kapalı grup toplantısındaki konuşmasıyla alkış aldı.

Karagöz'e alkış yağdı
14 Kasım 2023

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, partisinin 81 il başkanı ve 128 milletvekiliyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirdiği kapalı grup toplantısına katıldı. TBMM grubuyla bir araya gelerek tanışma değerlendirme toplantısı yapan CHP İl Başkanları kürsüye çıkarak kısa konuşmalar yaptı.

Türkiye’nin en genç CHP İl Başkanı olarak kürsüye çıkan ve 18 yaşında üye olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nde aldığı görevleri anlatan bir konuşma yapan Karagöz, diğer il başkanları ve milletvekilleri tarafından alkışlandı.

Karagöz, toplantı sonunda yaptığı açıklamada, “Partimizin kapalı grup toplantısında il başkanları ve milletvekillerimizle bir araya gelme fırsatı bulduk. Türkiye’nin en genç il başkanı olarak, iktidara yürüyen bir partinin kadroları arasında yer almaktan bir kez daha onur duydum” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.