Karsu: Hesap verecekleri günü bekliyoruz

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Türk ulusunun kurtarıcısı, Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 87. yılını kutladı. Kutlama etkinliklerine tüm Bolu halkını davet eden Karsu, “Laik ve özgür Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirleri bugün içinde bulunduğumuz dünyada çok daha fazla önem ve anlam kazanıyor. Cumhuriyetten rahatsız olanların hukuk önünde hesap verecekleri günü bekliyoruz ” dedi.

Karsu: Hesap verecekleri günü bekliyoruz
16 Temmuz 2021

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 87. Yılını kutladı.

Bugünün Bolu tarihinin en önemli günlerinden biri olduğunu söyleyen Başkan Karsu; “17 Temmuz 1934’te ilimizi ziyaret eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şehrimize teşriflerinin 87. Yılını her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşku içerisinde kutlayacağız.  Bolu Valiliği ve Bolu Belediyemiz tarafından düzenlenen kutlama etkinliklerine tüm halkımızı davet ediyorum.  İşgal altındaki İstanbul’daki İngiliz bayrağından rahatsız olmayıp onun kurduğu laik ve seküler Cumhuriyetten rahatsız olanların, Ayasofya’da aziz hatırasına hakaret edenlerin kesinlikle peşini bırakmayacağımızı ve hukuk önünde hesap verecekleri günü beklediğimizi bir kez daha buradan ilan ediyorum.”

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

1 yorum yapılmış

  • Esat (16 Temmuz 2021 - 08:57)
    Atatürk’e Atatürk diyemeyenler mi hesap soracak? Atatürk Kürtlere soykırım yaptı diyen bir milletvekilinin partisi CHP mi hesap soracak. Türk ordusuna katil değil,seri katil diyen İstanbul il başkanının partisi mi hesap soracak? Güldürmeyin!