Kazım Konak müjdeyi verdi

14 Mayıs seçimlerine az bir süre kala çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, gittiği yerlerde Bolu ile ilgili projelerini anlatmaya da devam ediyor. Konak, doğal güzellikleri ile Türkiye'nin önemli illerinden biri olan Bolu'da yeni Abantlar, yeni Gölcükler oluşturarak Bolu turizmine yeni güzellikler kazandıracaklarını söyledi.

Kazım Konak müjdeyi verdi
5 Mayıs 2023

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, seçim çalışmaları sırasında vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiye layık olabilmek için var gücüyle çalışıyor. Mahalle gezilerinde mahalle sakinleriyle ve esnaflarla sohbet eden Konak, AK Partiye ve milletvekillerine destek istiyor. 

ÇADIR KAMPLARI, YÜRÜYÜŞ YOLLARI VE DAHA NİCESİ

Türkiye Yüzyılı projelerinden de gittiği yerlerde bahseden Kazım Konak, Bolu’nun doğal güzellikleri ile cennetten bir köşe olduğuna vurgu yaparak, yeni turizm alanlarını Bolu’ya kazandıracaklarının müjdesini verdi. Abant ve Gölcük gibi alanların çoğalacağını müjdeleyen Konak, “Doğal güzellikleri ile Bolumuz cennetten bir köşe. O yüzden Bolumuza ‘Tabiatın Kalbi Bolu’ diyoruz. Bolumuzun civarında 200’den fazla göletimiz mevcut. Bu alanlarda doğaya uygun düzenlemeler yaparak, çadır kampları, yürüyüş yolları, karavan kampları ve su sporlarının da yapıldığı cazibe merkezleri haline dönüştüreceğiz. Yeni Abantlar, yeni Gölcükler oluşturacağız. Bu güzelliklerimizi Bolu turizmine kazandıracağız” diye konuştu. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.