Konak'tan sandık değerlendirmesi

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, seçim çalışmaları boyunca vatandaşın gönlünü fethetti. Gittiği her yerde hem partisine hem kendisine gösterilen destekten memnun olduğunu belirten Kazım Konak, bu seçimin milli bir seçim olduğuna vurgu yaparak, “Gidilecek çok yolumuz var. Bunu sizlerle başaracağız. İnşallah Aziz milletimizin teveccühü ile bu seçimde Cumhur İttifakımız ile ehil kadrolar milletin hizmetkarı olmaya devam edecek” diye konuştu.

Konak'tan sandık değerlendirmesi
13 Mayıs 2023

Seçim süreci başladığı günden bugüne kadar Boluluların gönlünü fetheden AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi yaptığı açıklama ile Bolulu vatandaşlara seslendi. 

“BOLULU VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNİN ÇÖZÜMÜ YALNIZCA AK PARTİ İLE MÜMKÜNDÜR”

Vatandaşların taleplerinin çözümünün yalnızca AK Parti ile mümkün olduğunu söyleyen Konak, “Kurulduğu günden bu yana ülkemizin kalkınması yolunda büyük başarılara imza atan AK Partimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yine önemli bir seçime giriyor. Çıktığımız bu kutlu yolda, yürüttüğümüz çalışmalarda aldığımız yoğun destek bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Milletimizin gönlünde yer bulmaktan başka bir gayesi olmayan bizlere sahip çıkacak olan, yine kadirşinas hemşerilerimiz olacaktır. Bolulu vatandaşlarımızın taleplerinin çözümü yalnızca AK Parti ile mümkündür. Seçim çalışmalarımız boyunca, esnafımızla, tüccarımızla, köylülerimizle, kamu çalışanlarımızla ve tüm vatandaşlarımızla gönül rahatlığı içerisinde bir araya gelebildiysek; bunun sebebi partimize gösterilen teveccühü halkımıza hizmet olarak yansıtabilmiş olmamızdır. Bizde temel felsefe budur; Halka hizmet etmek, Hakk’a hizmet etmek demektir. Ne mutlu bizlere ki; vatandaşlardan aldığımız destekle bu ayrıcalığı yaşıyoruz” diye konuştu.

“AŞKLA VE ŞEVKLE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN YOLUNDA KOŞUYORUZ”

AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Türkiye'ye güven ve istikrarın 20 yıllık kazanımlarının devamını vadettiklerini işaret eden Konak, Dostun düşmanın, tüm dünyanın takip ettiği bir seçime giriyoruz. Tüm İslam coğrafyası, Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ve Cumhur İttifakı’nın devamı için dua ederken, düşmanlar ise ‘Tayyip gitsin’ de Türkiye’yi nasıl parçalarız, buradan kendimize nasıl bir pay çıkartırız derdi ile 14 Mayıs’ı bekliyor. Sahada gezerken tüm adaylarımızın ve teşkilat mensuplarımızın ortak kanaati, bundan önceki seçimlerde de olduğu gibi seçmenimizin AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a çok büyük bir teveccühü var. Biz de aşkla ve şevkle Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda koşuyoruz” dedi.

“GİDİLECEK ÇOK YOLUMUZ VAR. BUNU SİZLERLE BAŞARACAĞIZ”

“14 Mayıs akşamında ferahlık yaşayacağız, biz bunu görüyoruz” diyen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Kazım Konak, bu seçimin parti seçimi değil, milli bir seçim olduğunu söyledi. Konak sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz sırtımızı Kandil’e dayadık diyenlere bu memleketi bırakmayacağız. Allah’ın izni ile biz bu memleketi TOGG’u yapanlara, İHA’mızı yapanlara bırakacağız. Gidilecek çok yolumuz var. Bunu sizlerle başaracağız.İnşallah Aziz milletimizin teveccühü ile bu seçimde Cumhur İttifakımız ile ehil kadrolar milletin hizmetkarıolmaya devam edecek. Çünkü gerçek vatan sevdalıları bu çatı altında birleşti. Aziz milletimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı teveccühleri ve verecekleri destekleri ile yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçilmesini sağlayacaktır.”

“ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN”

Türkiye’de dokunulmadık hiçbir alan ve hiçbir hayat bırakmadıklarını söyleyen Kazım Konak, “İhtiyaç sahibinden engellisine, öğrencisinden ev hanımına, emeklisinden çalışanına kadar herkesin yaşamına dokunan işler yaptık, yılların çözüm bekleyen sorunlarını çözdük, asırlık hayalleri gerçekleştirdik, milletimizin sesine kulak verdik. 85 milyon vatandaşımız için değer üretecek çalışmaları hayata geçirdik. Her alanda gelişme ve kalkınma için güven ve istikrar vazgeçilmezdir. AK Parti olarak iktidara geldiğimiz günden bu yana Türkiye'yi büyütmenin, kalkındırmanın, dünyada parmakla gösterilen bir ülke haline getirmenin gayreti içinde olduk. 

Ekonomi, enerji ve savunma sanayisi başta olmak üzere her alanda ülkemizin kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve tam bağımsızlık mücadelesi için tarihi adımlar attık. Şimdi yine milletimizin desteği ile Doğru Adımlarla Yola Devam edeceğiz inşallah. Rabbim hepinizden razı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.