03 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Sağlık

Korona ona bulaşmıyor

Ak Parti Bolu İl Başkanı Doğanay bir hafta önce korona olduğunu bilmediği 3 kişiyle yakın temasta bulunmasına rağmen korona virüse yakalanmadı.    İNTERBOLUTV HABER AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin..

Korona ona bulaşmıyor
mntyapi banner

Ak Parti Bolu İl Başkanı Doğanay bir hafta önce korona olduğunu bilmediği 3 kişiyle yakın temasta bulunmasına rağmen korona virüse yakalanmadı.

 

 İNTERBOLUTV HABER

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın basın danışmanı 10 gün önce korona virüse yakalanarak tedavi oldu. Doğanay’ın basın danışmanı Gökhan Aydın’ın, virüsü partinin Göynük İl Genel Meclis üyesi Mehmet Özkan’dan aldığı tahmin ediliyor. Özkan’ın test yaptırdığı gün sonucunu almadan önce partiye uğrayarak Aydın ve Doğanay’la birlikte çay içip sohbet ettiği öğrenildi. Doğanay’ın bir ara Özkan’ı alnından öpmesi ise virüs taşıdığı birkaç saat sonra ortaya çıkan Özkan için de ani gelişen bir durum oldu. Doğanay’ın daha sonra Aydın ve Özkan’dan ayrılarak balıkçıya gittiği ve orada da henüz korona virüs taşıdığını bilmeyen Ramazan Çelik’e rastladığı ve ikilinin birlikte balık yedikleri öğrenildi.

Korona virüse yakalanan ancak henüz test sonucu eline geçmeyen partisinin Göynük İl Genel Meclis üyesi Mehmet Özkan, danışmanı Gökhan Aydın ve sevilen yerel sanatçı Ramazan Çelik’le yakın temasta bulunmasına rağmen Doğanay’ın mucizevi şekilde korona virüs kapmaması partililerince hayretle karşılandı.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL