Küpçü'den Özcan'a zehir zemberek...

Bolu AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü; Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın çalışmalarını, 3 dönem belediye başkanlığı görevi yapan AK Partili Alaaddin Yılmaz'ın hizmetleriyle karşılaştırdı. Küpçü, Özcan'ın görev süresi dolduğunda hesabı millete vereceğini söyledi.

Küpçü'den Özcan'a zehir zemberek...
24 Aralık 2022

İNTERBOLU HABER MERKEZİ

Bolu AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın Bolu halkında hayal kırıklığına neden olan hizmetlerine ilişkin konuştu. Küpçü, Özcan'ın dönemini 3 dönem belediye başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz'ın dönemi ile karşılaştırarak, “Günün sonunda ortaya çıkan fotoğrafa bakıldığında ortada bir şey göremiyoruz. Hesabını millete verecek” dedi.

"BİZDEN HİÇBİR ZAMAN TALEPTE BULUNMADI"

Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın iktidar partisi olarak kendilerinden hiçbir zaman talepte bulunmadığını söyledi. Küpçü, “Bolu Belediyesi olarak Tanju Özcan’ın hiçbir hizmeti ile ilgili direkt ya da dolaylı olarak hiçbir şekilde engelimizin olmadığı gibi takip ettiğimiz konularda tamamlanması noktalarında katkı veriyoruz. Bunu da kendilerine siyasî nezaket gereği hiçbir zaman deklare etmedik. Bolu’nun geleceği, planlanması ya da yatırımları ile ilgili Spor Bakanımız geldi vallahi bir hafta ders çalıştık ne yapılabilir noktasında. Bize de bugüne kadar Bolu Belediyesi’nden şu işimizle ilgili denilerek hiçbir talep gelmedi. Netice itibarıyle herkes milletine hesap verecek biz bu konuda vicdanî açıdan gayet müsterihiz” dedi. 

FİDANLIK ARAZİSİ,

YUKARI ÇARŞI,

ATATÜRK ORMAN PARKI…

"ORTAYA ÇIKAN FOTOĞRAFA BAKIN"

Özcan'ın dönemini Yılmaz ile karşılaştırmaya devam eden Küpçü, mantar üretimi ile Bolu'nun hiçbir zaman dünya markası değeri taşıyamayacağını söyleyerek “Hiç bir yatırımı, hizmeti biz ıskalamamaya çalışıyoruz. Ama şuna da üzülüyoruz. Bolu’da 230 dönüm yalvara yalvara aldığımız fidanlık arazisiyle ilgili 100 dönüm ticarî alana çevriliyor. Bir çok yerin satılmasını ben Bolu’nun geleceği açısından doğru görmüyorum. Hiçbirimiz görmüyor. Çünkü burası bizim. Yarın iktidarlar değişir, idareciler değişir, mahkeme kadıya mülk olmaz. Bolu’da AK Parti ailesi, Alaaddin Abi 3 dönem Belediye Başkanlığı yaptı. Fazlası odu, eksiği oldu eyvallah ama günün sonunda Bolu’nun fotoğrafı olarak, Bolu’nun gelişimi, değişimi, dönüşümü noktasında olanlar ortadaydı. Karaçayır bizim panayır alanımızdı. kamp eğitim merkezinden gençlik merkezine atletizmden spor salonuna, tesislerimize bir çok yatırıma kadar, parklar, güneş santralleri, TOKİ ile alakalı hizmetler gibi... Ama günün sonunda siyasetçi de idareci de ortaya bir fotoğraf çıkarıyor. Yukarı Çarşı’da yapılanları biliyorsunuz, söktüğün parke taşını 8 haftada döşeyemezsen ya da şurada Atatürk Orman Parkı’na gittiğimizde kalkan pisliğin sonucunu bizim verecek halimiz yok. Tüneline kadar yapılan projesi ile Bolu bugün kaynak suyu içiyor ancak Bolu Belediyesi bugün mantar yetiştirerek dünya markası değeri taşıyamaz” diye konuştu. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

3 yorum yapılmış

  • Vatandaş (24 Aralık 2022 - 15:06)
    Bolu’da yaşamayan birisi olsa inanır bu dediklerinize. 1 senedir köy yerleşik alanlarını çözemediniz. Vali işi ordan oraya dolaştırıyor. Abant yolundaki problemleri çözmek için uğraşan belediye karayollarından görüş alamıyor sırf iktidar partisi değil diye. Genel müdür izin veremem diyor. Lafta siyasetiniz çok güzel devam edin.
  • İbrahim kıymaz (25 Aralık 2022 - 04:46)
    Karadere suyu ne oldu, Alaaddin başkan olsa idi şimdiye kadar çoktan musluklardan Akardı,
  • Ali kemal (7 Ocak 2023 - 08:52)
    Boşverin siz Tanju Başkan" la uğraşmayı.... önce karşısına seçimlerde Bolulu bir rakip çıkarmaya bakın. Yozgat lı adamdan Boluya Belediye başkanı olmazdı, olmadı zaten. Bence siz kendinizi sorgulayın. Rastgele