03 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Bolu Haber

Maske takmayan 2 polis, İl Emniyet Müdürü’nden ceza yedi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Bolu ziyaretinde görev yapan 2 polis memuru, İl Emniyet Müdürü’nden maske takmadıkları için ceza aldı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Bolu ziyareti kapsamında..

Maske takmayan 2 polis, İl Emniyet Müdürü’nden ceza yedi
banner

mntyapi

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Bolu ziyaretinde görev yapan 2 polis memuru, İl Emniyet Müdürü’nden maske takmadıkları için ceza aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Bolu ziyareti kapsamında görevli olan 2 trafik polisine maske takmadıkları gerekçesiyle Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ın talimatıyla ceza uygulandı.

Bolu Valiliğinde gerçekleştirilen turizm toplantısına katılmak üzere kente gelen Bakan Ersoy için alınan güvenlik önlemleri kapsamında çok sayıda emniyet mensubu da görevlendirildi.

Bu sırada İl Emniyet Müdürü Erdoğan, görev alan iki polis memurunun maskesiz olduğunu fark etti.

Erdoğan, telsizden anons yaparak, maskesiz görev alan personel hakkında gerekli yasal işlemin yapılması talimatını verdi.

Aldığı talimat sonrası bahse konu personelin yanına giden İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Müdürü, 2 trafik polisine maske takmadığı gerekçesiyle idari para cezası uyguladı.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL