Metin Hoca'nın öğrencisi Çağsu'da...

Uzun yıllardır BAİBÜ Tıp Fakültesi'nde görev yapan Türkiye'nin en başarılı sayılı plastik cerrahlarından Prof. Dr. Metin Görgü'nün yetiştirdiği Plastik - Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uz. Opr. Dr. Jehat Kızılkan Özel Çağsu Hastanesi'nde göreve başladı.

Metin Hoca'nın öğrencisi Çağsu'da...
22 Ocak 2022

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Türkiye’nin en başarılı plastik cerrahlarından Plastik - Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Prof. Dr. Metin Görgü’nün öğrencisi Çağsu Hastanesi'nde göreve başladı. Prof Dr. Görgü’nün yetiştirdiği Plastik - Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uz. Opr. Dr. Jehat Kızılkan bundan sonra Özel Çağsu Hastanesi’nde hizmet verecek.

Kızılkan; meme estetik operasyonları (meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme (mastopeksi), erkeklerde meme küçültme (jinekomasti), lıposuctıon (yağ aldırma), cilt kanserleri cerrahi tedavisi, cilt altı kitleleleri cerrahisi ile uzaklaştırılma, yara izi düzeltme işlemleri, el ve yüz yaralanmaları cerrahi tedavisi, göz kapağı estetiği (blefaroplasti), burun estetiği (rinoplasti), kepçe kulak estetiği (otoplasti), dolgu / botoks uygulamaları, lazerle cilt gençleştirme, lazerle akne tedavisi, mezoterapi, prp (platelet rich plasma), terleme tedavisi, H-100 gençlik aşısı, genital estetik gibi ameliyat ve işlemleri burada yapacak.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.