Metin: Kongreyi gerektirecek bir şey yok...

Sezon başından bu yana şanssız karşılaşmalar yapan Beypiliç Boluspor'a Bakan Yardımcısı Metin'den destek geldi. "Daha önümüzde çok hafta var" diyen Metin, takımın toparlanarak üst sıralara çıkacağını söyledi. Metin olağanüstü kongreyi gerektirecek bir durum olmadığını da belirtti.

Metin: Kongreyi gerektirecek bir şey yok...
7 Kasım 2020
Beypiliç Boluspor’a haftalardır aldığı kötü sonuçlara rağmen Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı’nda destek geldi. Takıma sözleriyle maç öncesinde moral veren Metin, "Boluspor çok kötü bir takım değil, yani Boluspor bu sonuçları alacak bir takım değil. Geçen sene de bir sıkıntı yaşadı ama ben çok kısa zamanda toparlanacağına inanıyorum çünkü takım iyi bir takım bu seviyede olacak bir takım değil. Belli olur ben futbol meraklısı bir insanım az çok da futbol kültürüm var. Ona inanıyorum anlarım az çok. Benim izlediğim Boluspor Allah’ın izniyle toparlanacak bir Boluspor" dedi. Kötü sonuçların kongre gerektirmediğini söyleyen Metin, "Hiçbir şekilde kongreyi gerektirecek bir şey yok çünkü zaten mevcut yönetim yapılması gerekeni yaptı. Yani zaten mevcut yönetim fedakarlıkta bulundu. Çok ciddi sıkıntıda olan bir takımı aldı, çok kısa sürede sezonun başlamasına çok az zaman kala biz kongre yaptık mevcut yönetim göreve yeni geldi ellerinden geleni yapıyorlar. Aşkla şevkle çalışıyorlar ben de destek olmaya çalışıyorum çalışacağız hep beraber dolayısıyla bu yönetimin hiçbir kusuru yok. Yaptıkları verdikleri karar doğru kararlardır. Bazen kararlarınız doğru olur ama istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bu sizden kaynaklı değil. Dolayısıyla tercihte problem yok yönetim fedakarca çalışıyor kongreyi gerektirecek bir durum yok. Daha önümüzde çok hafta var. Göreceksiniz yazın bir kenara yakın zamanda toparlanacak ve üst sıralara doğru çıkacak" diye konuştu. Metin’in sözleri Akhisar maçı ve sonrası için kırmızı beyazlı ekibe moral olurken, taraftarın beklentisi üst üste alınacak puanlar yönünde. Taraftar oyuncuların Manisa’dan ve sonrasında Ankaspor’la yapılacak olan maçtan mağlubiyetle çıkması halinde yönetimin kongreye gidip gitmeyeceğini konuşuyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.