MHP'de hedef, 3 bin yeni oy

14 Mayıs seçimleri öncesi yürüttüğü hoşgörülü seçim kampanyasıyla Bolu kamuoyunda büyük takdir gören Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) başlattığı ‘5 Günde Devri Alem' kampanyasıyla parti tabanını da seçim sürecine dahil etti.

MHP'de hedef, 3 bin yeni oy
8 Mayıs 2023

MHP’DEN ‘5 GÜNDE DEVRİ ALEM’
‘5 Günde Devri Alem’ seçim kampanyasıyla Watsap üzerinden oluşturulan 300 kişilik gurupta yer alan herkes bugüne kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP’ye oy vermemiş 10 kişiyi ikna ederek oy vermesini sağlayacak. Bu şekilde 3 bin yeni oy hedefine ulaşılmış olunacak.

HEDEF 3 BİN YENİ OY
14 Mayıs seçimlerinde yürüttüğü seçim kampanyalarında kullandığı sevgi dili ve hoşgörüyle Bolu kamuoyundan büyük ilgi gören MHP, 5’Günde Devri Alem’ kampanyasıyla 3 bin yeni oy hedefliyor. İlimizde seçim sürecinin en çok ilgi gören siyasi partisi olan MHP,  vatandaşlarının gönlünü kazanmayı başarırken parti tabanını da seçim sürecine dahil etti.  Watsap üzerinden kurulan gurupta yer alan 300 MHP üyesinin her biri, bugüne kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP’ye oy vermemiş 10 kişiyi ikna ederek oy vermesini sağlayacak. Bu şekilde 3 bin yeni oy hedefleyen MHP Bolu İl ve İlçe Teşkilatları 14 Mayıs hedeflerine bir adım daha yaklaşmış olacak. 14 Mayıs seçimlerine Milletvekili çıkartacaklarına yürekten inanan MHP teşkilatları, 54 yıl sonra bu mutluluğu yaşamaya hazırlanıyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.