Mudurnululara Kızılay hizmeti

Kan bağışında bulunmak için Bolu Merkez'e gelmek zorunda olan Mudurnulular artık yaşadıkları yerde kan verebilecekler. Kızılay'ın kan bağışı aracı bundan sonra düzenli olarak 3 ayda bir Mudurnu'da olacak.

Mudurnululara Kızılay hizmeti
23 Mart 2022

Kan bağışında bulunmak isteyen Mudurnulular bundan sonra bu bağışı yapabilmek için Bolu Merkez'e gelmek zorunda kalmayacak. Kızılay'ın kan bağışı aracı düzenli olarak bundan sonra Mudurnu'da olacak.

Kızılay'ın kan bağışı aracının 3 ayda bir Mudurnu'da olacağı bildirildi. İlk defa Mudurnu'ya giden Kızılay'ın kan bağışı aracına Mudurnulular yoğun ilgi gösterdi. İlçelerinde aracı gören hayırsever Mudurnulular, sıraya girerek kan bağışında bulundu. Mudurnu'ya giden kan bağışı aracında ilk gün 50 kişi bağışta bulundu. Yetkililer bundan sonra 3 ayda bir aracın Mudurnu'ya geleceğini söyleyerek, kan vermek isteyen Mudurnuluların bunun için Bolu Merkez'e gitmek zorunda kalmayacaklarını belirttiler.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.