NE VAR NE YOK ALDILAR

BStore'da yapılan %50 indirimin ardından bir destek de Ak Parti Bolu İl Teşkilatı'ndan geldi. BStore'dan alışveriş yapan Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve partililer, taraftarı destek olmaya davet etti.

25 Ağustos 2020

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve partililer Bstore'den yaptıkları alışverişle hem Boluspor'a destek oldular.

Doğanay’ı ziyaretinde BStore Tanıtım ve Sosyal Medya Sorumlusu İlhami Akça ve Boluspor Kulübü Başkan Vekili Oğuzhan Özçelik karşıladı.

Başkan Nurettin Doğanay ve parti yönetim kurulu ile birlikte AK partililer Bstore’den yaptıkları alışverişle hem Boluspor’a destek oldular, hem de bu kampanya için herkese örnek oldular.

“HERKESİ STOREYE DAVET EDİYORUM”

BStore'u ziyaret ederek Boluspor ürünlerinden alarak takıma destek verdiklerini söyleyen Başkan Doğanay, “Bu kampanyayı başlatan arkadaşlarımıza, yöneticilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu günlerde Bolu sokaklarında gördüğümüz Boluspor arması ve renkleri bizleri çok mutlu etti. Bu manada şehrin Boluspor'a hasretle özlemle destek olduğunu görüyoruz. İnşallah bugün bizlerde destek olmak için buradayız. Yeni yönetime nasip olursa arkadaşlarımızla birlikte gideceğiz. Boluspor hepimizin ortak sevdası. Boluspor söz konusu olduğu zaman bu işin siyasetide olmaz hiç bir şeyi olmaz, Boluspor için buluşuruz. Buluşmayada devam ederiz. Bu sezonun stresli bir sezon olmayacağına inanıyorum" dedi.  

Boluspor bizim gözbebeğimiz diyen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay "Abdullah Abat Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna sonuna kadar güveniyor ve inanıyoruz. Tüm Bolulu hemşehrilerimizi BStore mağazasına destek olmaya davet ediyorum. Herkes gelsin burada eşine çocuğuna bu güzel ürünlerden alsın. Bu sene Bolu sokakları kırmızı beyaz olsun" dedi. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.