Okullar 1 gün daha tatil

Bolu'da Hafta sonu etkisini gösteren yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle okullar Çarşamba günü 1 gün daha tatil edildi. Tatil, engelli ve hamile kamu çalışanları için idarî izin sayılacak.

Okullar 1 gün daha tatil
18 Ocak 2022

Bolu’da geçtiğimiz Pazar günü etkisini göstermeye başlayan yoğun kar yağışının Salı sabahı tekrar yoğunluğunun artması üzerine okullar 1 gün daha tatil edildi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, kar yağışının etkisini sürdürecek olması nedeniyle sosyal medya hesabından alınan tatil kararını duyurdu.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yoğun kar yağışı devam edeceğinden Bolu'da  19 Ocak 2022 tarihinde il genelinde resmi ve özel; okul öncesi, ilk,orta, lise, rehabilitasyon, halk eğitim merkezlerinde eğitim öğretime 1 gün ara verilmesine, engelli ve hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.