OKULLAR TATİL OLDU, DÜZCELİLER OKULLARDA KONAKLAYACAK

Düzce Valiliği'nden yapılan bildiride Pazartesi gününe kadar okulların tatil edildiği belirtilirken, vatandaşların ihtiyaç halinde konaklayabileceği okullar da açıklandı.

OKULLAR TATİL OLDU, DÜZCELİLER OKULLARDA KONAKLAYACAK
23 Kasım 2022

OKULLAR PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR TATİL

Mekez üssü Düzce Gölyaka’da sabah saat 04.08’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından sokağa dökülen vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren dışarıda kaldı. Evlerine giremeyen vatandaşlar için Düzce Valiliği açıklama yaparak 28 Kasım Pazartesi gününe kadar okulların tatil edildiğini bildirerek ayrıca kamuda çalışan engelli ile hamile personelin de idarî izinli sayılacağını kaydetti.

BU 3 OKULDA KONAKLANABİLECEK

Ayrıca Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada vatandaşların Düzce Merkez ilçede 3 okulda konaklayabilecekleri belirtildi. Buna göre vatandaşlar ihtiyaç halinde Düzce İl Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Veysel Dişçi ile 0506 29740 97 no’lu telefondan irtibata geçip; 75 kapasiteli Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, 80 kapasiteli Mehmet Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ve 100 kişi kapasiteli Düzce Fen ve Teknoloji Hafız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde konaklama yapabilecekler. 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.