Önce teşkilat sonra saha...

Geçtiğimiz günlerde Deva Partisi'nin Bolu İl Başkanı olan Bolu'nun tanınan isimlerinden Nadir Gürkan Yetkin sahalara çıkmaya hazırlanıyor. Yetkin, Bolu'nun muhalefet açığının Deva partisi ile kapanacağını ve vatandaşın partisine seçimlerde teveccüh göstereceğini söyledi.

Önce teşkilat sonra saha...
26 Kasım 2021

Geçtiğimiz günlerde Deva Partisi’nin Bolu İl Başkanı olan Bolu’nun tanınan isimlerinden Nadir Gürkan Yetkin sahalara çıkmaya hazırlanıyor. Yetkin, Bolu’nun muhalefet açığının Deva partisi ile kapanacağını ve vatandaşın partisine seçimlerde teveccüh göstereceğini söyledi.

Bolu Deva Partisi Eski İl Başkanı Kayhan Perçin’den boşalan göreve getirilen Bolu’nun tanınan isimlerinden eski AK Partili Nadir Gürkan Yetkin sahalara inmeye hazırlanıyor.

Bolu Deva Partisi İl Başkanı olmasından hemen sonra çalışmalara başlayan İnşaat Mühendisi Nadir Gürkan Yetkin teşkilatı en kısa sürede kurup, Bolu kamuoyunda ses getirecek çalışmalara başlamak istiyor. Teşkilatı kurduktan sonra sahalara inerek çalışmalara başlayacaklarını söyleyen Yetkin, Bolu’daki muhalefet açığının Deva Partisi ile kapanacağını ve denetim görevlerini yerine getirerek seçimlerde de vatandaşın teveccühünü kazanacaklarını söyledi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.