28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
Siyaset

Örnekbaş: “Özdağ, partimizin yükselişini hızlandırdı”

Özdağ’ın farklı zamanlarda yaptığı iki ayrı açıklama sonrası sevk edildiği disiplin kurulundan çıkan partiden ihraç kararının beklediği bir sonuç olduğunu söyleyen İYİ Parti Bolu İl Başkanı Örnekbaş, Özdağ’ın yaptığı açıklamaları kendisine yakıştırmadığını, partinin yükselişine engel olmak isterken, üye sayısını arttırarak yükselişi hızlandırdığını söyledi.

Örnekbaş: “Özdağ, partimizin yükselişini hızlandırdı”
mntyapi banner

İNTERBOLUTV HABER

Türkiye’de kamuoyunun son günlerde konuştuğu ve sevk edildiği disiplin kurulundan partiden ihraç kararı çıkan İYİ Partili Ümit Özdağ’ın açıklamalarının haksız ve ispatlanamamış açıklamalar olduğunu söyleyen İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, bu açıklamaları Özdağ’a yakıştırmadığını belirtti.

Özdağ’ın İstanbul İYİ Parti İl Başkanı Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğu, aralarında HDP’nin de olduğu siyasi bir grupta İYİ Parti’nin Anayasa hazırladığı iddialarının ispatlanmayan, haksız iddialar olduğunu belirten Örnekbaş, bu açıklamaların partinin yükselişinin engellenmesi için yapıldığını belirtti. Buna rağmen partinin son bir haftada bu açıklamalara tepki olarak gelen vatandaşlarla dolduğunu ifade eden Örnekbaş, sadece 1 haftada 50 kişinin üyelik kaydının yapıldığını belirtti. Örnekbaş, “Üstelik bu vatandaşlar kendileri geliyor partimize. Yolda, caddede stand kurarak üye yapmaya çalışmıyoruz. Son günlerde partimize ve yöneticilerimize yönelik bu haksız açıklamalara tepki gösteren ve vicdanının sesini dinleyenler, kendileri partimize gelerek tepkileriyle bize destek oluyor ve üye olmak istediklerini söylüyorlar. Bu da bize güç ve moral veriyor elbette. O nedenle Özdağ partimizin yükselişine engel olmak isterken aslında yükselişimizi hızlandırdı” diye konuştu.

akpilicreklam

YORUMLAR (1)

  1. Ziya diyorki:

    Bu kadar yükselmeyin. 15 Temmuzda Başbakan olacam bu böyle gitmez diyeli 4 yıl bitti 5 yıla girdik.

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL