Özcan fena kızdı...

Bolu AK Parti Milletvekili Küpçü'nün, önceki dönem Belediye Başkanı Yılmaz ile karşılaştırarak Bolu'da hiçbir hizmet yapılmadığını söylediği Başkan Özcan fena kızdı. Özcan sosyal medyadan cevap verdiği Küpçü'ye ateş püskürdü...

Özcan fena kızdı...
24 Aralık 2022

İNTERBOLU HABER MERKEZİ

Bolu AK Parti Milletvekili Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı kızdırdı.

Küpçü'nün yaptığı açıklama ile Özcan'ın dönemini önceki dönem Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın dönemi ile karşılaştırarak, “Günün sonunda ortaya çıkan fotoğrafa bakıldığında ortada bir şey göremiyoruz. Hesabını millete verecek” demesine sinirlenen Özcan sosyal medya hesabından Küpçü'ye cevap verdi.

Sosyal medya hesabında Küpçü'nün Bolu'da navigasyon kullanmadan hiçbir yere gidemediğini söyleyen Özcan, “Biliyorum çoğunuz tanımıyorsunuz, çoğunuz hiç görmedi bile ama bu arkadaş 12 yıldır milletvekili. Allahını seven söylesin kaç kişi tanıyor bunu? Bırak Bolu Belediyesi'ni, senin Bolu'ya ne katkın oldu? Navigasyon kullanmadan Bolu'da hiçbir yere gidemeyen adam bize ahkam keser olmuş!” şeklinde cevap verdi. 

AK PARTİLİ BOLU MİLLETVEKİLİ FEHMİ KÜPÇÜ'NÜN BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN İLE İLGİLİ HABERİ AŞAĞIDAKİ LİNKTE 

https://interbolutv.com/kupcuden-ozcana-zehir-zemberek 

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

3 yorum yapılmış

  • Omer (24 Aralık 2022 - 16:30)
    O gerede vekil, i başkan haklı gerede haricinde halktan pek kimse tanımıyor.
  • GaribanBolulu (25 Aralık 2022 - 03:34)
    Sayın vekil navigasyonla gezer de, sen nasıl gezeceksin? Gezebiliyor musun gönül rahatlığıyla insan arasında?
  • Melungeon14 (28 Aralık 2022 - 11:23)
    adam resmen geredelilik yapıyor..ne olur yani mantar üreterek dünya markası olursa..daha iyi değilmi sende dünya markasının vekilisin işte..resmen çekememeklik fesatlık..madem sen vekili olduğun ili tanıt siz daha yıllardır 3 vekille seçtik..2 paralık bir sitadı yapamadınız....