Parti bayrakları kesildi

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, partisinin şehir merkezinin çeşitli yerlerinde asılı olan parti bayraklarının kesilmesine tepki gösterdi. Baskın konuya ilişkin "Hazımsızlar Yeniden Refah'ın yükselişine engel olamayacaktır” dedi.

Parti bayrakları kesildi
8 Aralık 2023

Yeniden Refah Partisi (YRP) 'nin İzzet Baysal Caddesi’nde asılı olan bayrakların kişi ya da kişiler tarafından kesilmesine Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın tepki gösterdi. Baskın sosyal medyadan yaptığı açıklamasında sert eleştirilerde bulundu. 

“HALK BİZİ ÇAĞIRIYOR, EMEKLİ BİZİ ÇAĞIRIYOR”

Konunun takipçisi olacaklarını söyleyen Baskın, “Yeniden refah partisinin büyümesini ve güçlenmesini hazmedemeyenler partimizin bayraklarını kesmişler. Biz halkımızda olan karşılığımıza bakarız; halk bizi çağırıyor, emekli bizi çağırıyor. Türkiye’de en hızlı büyüyen Yeniden Refah Partisine bu alçakça davranışı, Milli görüş onlara gün gelir dersini verir. Yeniden Refah Partisinin çizgisinde ideolojisinde hak ve adalet vardır. Genel Başkan Fatih Erbakan’ın izinde ve yolunda hızla büyüyerek devam edeceğiz. Milli görüş Erbakan hocamızın bize mirasıdır sonuna kadar sahip çıkarak Bolu’da milli görüş belediyeciliğini inşallah şaha kaldıracağız. Hazımsızlar Yeniden Refahın yükselişine engel olamayacaktır" dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.