Sağlık-İş Sendikası BAİBÜ'de protokolü imzaladı 

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde çalışan üyeleri için 01.01.2021 tarihinden geçerli olacak şekilde ek protokol imzaladı.

Sağlık-İş Sendikası BAİBÜ'de protokolü imzaladı 
3 Mart 2022

Kurulduğu günden beri üyesinin refah seviyesini artırmak için mücadele eden Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası yeni bir başarıya daha imza attı. Genel Başkan Hakan Toy, Genel Sekreter Doğan Alıç, Genel Başkan Yardımcıları Adem Sarıçoban, Osman Çavuş ve Süleyman Turgut’un gayretleriyle üyelerin sosyal, ekonomik ve özlük hakları iyileştirilmeye devam ediyor.

Genel Sekreter Doğan Alıç’ın, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yönetim Kurulu Üyeleriyle bugün yaptığı toplantıda Kamu Çerçeve Protokolüne ek olarak üyelere yeni haklar sağlayacak 01.01.2021 tarihinden geçerli olacak ek protokol imzalandı.

İmza Töreninde Bolu İl Başkanı Harun Ceylan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Fakülte Baştemsilcisi ve İşyeri temsilcileri de hazır bulundular.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.