16 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 167.211
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.314
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 169
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 9.109
Sarı Kart Bolu Spor

Sarı Kart’ta Yorumluyor

Pes etmek yok Ligin ilk yarısının sonlarına geldik. Geride kalan haftalara baktığımızda Beypiliç Boluspor açısından durum pek de iç açıcı değil… Sezon başı yapılan 20 civarındaki transferi göz önüne alırsak..

Sarı Kart’ta Yorumluyor
mntyapi

Pes etmek yok

Ligin ilk yarısının sonlarına geldik. Geride kalan haftalara baktığımızda Beypiliç Boluspor açısından durum pek de iç açıcı değil…

Sezon başı yapılan 20 civarındaki transferi göz önüne alırsak tablonun Boluspor adına bu şekilde olmaması gerekirdi. Ligin ikinci yarısında ne olur bilmeyiz ama ara transferde takıma en az 3 nokta oyuncu alınmazsa paraşütün açılmayacağı ortada.

Bir sağ bek, bir orta saha ve iyi bir golcü…

Alınır mı?

Bilinmez. Ama alınsa iyi olur şu durumda.

Bu takımdan devre arasında en az 4-5 ismi de paketlemek doğru olur. Bununla birlikte bazı oyuncuların da emeklilik zamanı gelmiş, bu da görmezden gelinemez.

Bu sezon, en kötü şartlarda ligde kalmak zorundayız. Yönetim buna göre hareket etmek zorunda aksi bir tablo bütün camiayı kaosa sürükler. Boluspor Başkanı ve yönetimin Allah yardımcısı olsun. Yerel medyaya baktığımızda Boluspor’un galibiyetinde üzülüp yenilgisine sevinenler olduğunu görüyoruz. Bu kesim yönetimin kulübün anahtarını Belediye Başkanı Tanju Özcan a teslim etmesini bekliyor, kendilerine belki görev düşer diye ama çok beklerler. Başkan ve yönetimi sonuna kadar göreve devam etmeli. Abdullah Abat ve ekibi asla pes etmemeli, yola devam etmelidir

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler
karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL