26 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Siyaset

Sayın güven tazeledi

Bolu’da yapılan Saadet Partisi 6. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan İsa Sayın tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi.

Sayın güven tazeledi
mntyapi

Saadet Partisi’nde yapılan Bolu 6. Olağan Kongresi’nde İl Başkanı tekrar İsa Sayın oldu.

Ankara’dan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ’ın katıldığı kongreye covit önlemleri nedeniyle sadece il ve ilçe delegeleri iştirak etti. Kongreye ayrıca Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve Gelecek Partisi Bolu İl Başkanı Özkan Güneç de katıldı. Kongreye AK Parti Bolu İl Eski Başkanı Ömer Sayın da oğlu İsa Sayın’a destek vermek için geldi.

Divan oluşumuyla başlayan kongrede Divan Başkanlığı’na sunulan teklifle Eyüp Yıldırım getirildi. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede koronadan hayatını kaybeden Bolu’nun sevilen öğretmeni ve SP’nin Bolu Eski İl Başkanı Veysel Çetinkaya anısına sinevizyon gösterimi yapıldı.

Raporların okunmasının ardından yapılan seçimlerde İsa Sayın ve yönetimi partililerden destek aldı. Oluşan Saadet Partisi’nin yeni yönetiminde Orhan Barlık, Gökhan Yılmaz, Uğur Çamlıbel, Deniz Karaca, Mustafa Bulut, Soner Kaya, Ahmet Kızıltan, Şafak Demircan, Fatih Kara, Mustafa Mermer, Recai Çağlar, İbrahim Sakmak, Kadir Biçer, Muhammed Emin Kaya ve Selahattin Sevinç görev aldı.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL