Seçilmiş üyeyi Meclis'ten attırdı

Başkan Özcan son yapılan Bolu Belediye Meclisi oturumunda sözlü tartışmaya girdiği halkın iradesiyle Meclis'e gelmiş olan AK Parti Grup Başkanvekili Akbay'ı “Biz burada halkın iradesiyiz” diyerek zabıtaları çağırıp dışarı çıkarttı.

Seçilmiş üyeyi Meclis'ten attırdı
6 Ocak 2022

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan daha önce bir gazeteciye yaptığı davranışı bu kez halkın iradesiyle Meclis’e gelmiş bir Meclis üyesine yaptı.

Son yapılan Belediye Meclis oturumunda Tanju Özcan'ın AK Parti’nin sembolü olan ampulü kırması üzerine, AK Parti Grup Başkanvekili Akbay "Sayın Başkan size şahsınıza geri zekalı demek isterdim ama hakaret olacağı için zeka yoksunusunuz diyorum" demesine öfkelenen Özcan, Akbay’a sert çıktı.

Akbay'ın sözünü yarıda keserek "Ne demek geri zekalısınız ya. Uğur Bey hemen kürsüyü ve toplantıyı terk etmeni talep ediyorum. Gönderin görevlileri. Çağırın zabıta arkadaşları çıkarın. Mikrofonu kapatın. Haddini bileceksin. Terbiyesiz. Biz burada halkın iradesiyiz" diyen Özcan, yine halkın iradesiyle Meclis’e gelmiş olan üyeyi dışarı çıkarttırdı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.