26 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 180.303
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.103
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 134
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.108
Bolu Siyaset

Şen’in istifası ittifakı zedeledi mi?

Bolu Belediye Başkanı Özcan, imardan sorumlu Başkan Yardımcısı Şen’in istifasına ilişkin açıklama yaptı. Özcan, istifanın İYİ Parti Bolu İl Başkanı Örnekbaş’ın yurtdışından döndükten sonra kesinlik kazanacağını belirterek, yeni atanacak başkan yardımcısının da İYİ Parti’den olacağını belirtti.

Şen’in istifası ittifakı zedeledi mi?
mntyapi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, istifa ettiği iddia edilen imardan sorumlu Başkan Yardımcısı Mansur Şen’in istifası hakkında konuştu.

Özcan istifanın henüz resmen gerçekleşmediğini belirterek, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş’ın yurtdışı ziyaretinin ardından Bolu’ya dönüşünde kesinlik kazanacağını belirtti.

Şen’in yerine atanacak olan başkan yardımcısının yine İYİ Partili olacağını ifade eden Özcan, bu durumun ittifaka zarar vermediğini ifade etti.

Konuya ilişkin Özcan, “Henüz ortada resmi bir istifa yok ama kendisi ile konuştuk bir görev değişikliği yapılabilir. Her zaman değişikler olabilir. Mansur Bey benim yıllardır dostum aramızdaki dostluk ilişkisi son derece sıkıdır. Bundan sonrada böyle devam eder. Yine onun tecrübelerinden yararlanırız. Bütün il genel meclis üyeleri bu görevi yapabilecek kapasiteye sahip. Zaman içerisinde böyle değişikler olabilir. İYİ Parti’den bir arkadaşımıza bu görevi vereceğiz. İl başkanı yurt dışında onunla da istişare etmemiz gerekiyor. Konuşuruz birlikte bir yol buluruz. İYİ Parti ile ittifakımız gayet iyi gidiyor” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL