"Tek amacımız daha yaşanabilir bir Bolu"

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Highway Alışveriş Merkezi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Durak, en çok şikayet edilen özel halk otobüsleri konusunda göreve gelir gelmez gerekli işlemlerin yapılacağının sözünü verdi.

"Tek amacımız daha yaşanabilir bir Bolu"
27 Ocak 2024

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yağmur çamur, kar kış demeden sahadan hiç çekilmeyen, gecesini gündüzüne katarak çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Highway Alışveriş Merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.  Highway Alışveriş Merkezi’ne ulaşım noktasında Bolu Belediyesi özel halk otobüsleirnin yetersiz ve düzensiz olduğunu belirten vatandaşlara göreve gelir gelmez bu konuda bir çalışma yapacağının sözünü verdi. İnsanların daha rahat bir şekilde işine, evine ulaşabilmesi konusunda gerekli bütün adımların atılacağını vurgulayan MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “Otobüs konusunda çok şikayetler alıyoruz. Saatlerin düzensizliğinden, sefer azlığından, otobüslerin yetersizliğinden yani birçok farklı konuda otobüslerle ilgili şikayetler alıyoruz. Elbette ki bu konuda projelerimiz var. Özellikle insanların yoğun olduğu bölgelerde ki otobüsler başta olmak üzere hepsinde saatler düzene girecek, sefer sayılarını arttıracağız, otobüs kapasitelerini yükselteceğiz. Yani kısacası toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlarımızın balık istifi gibi gitmesine izin vermeyeceğiz. Bizim tek amacımız insanların yaşam standartlarını daha da yükseltebilmek” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.