23 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 163.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.967
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 149
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.018
Spor

TFF 1. Lig’de 10 haftalık program açıklandı

TFF 1. Lig’de sezonun ikinci yarısının 18-27. hafta maç fikstürü belli oldu.

TFF 1. Lig’de 10 haftalık program açıklandı
mntyapi

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre ligde maç programı şöyle:

 

18. HAFTA

23 Ocak Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor – Bereket Sigorta Ümraniyespor

16.00 Eskişehirspor – Ankaraspor

19.00 Adana Demirspor – Bursaspor

24 Ocak Pazar

13.30 Tuzlaspor – Akhisarspor

13.30 Ankara Keçiörengücü – Beypiliç Boluspor

16.00 Giresunspor – Aydeniz Et Balıkesirspor

19.00 Yılport Samsunspor – Altay

25 Ocak Pazartesi

16.00 İstanbulspor – Adanaspor

19.00 Altınordu – Menemenspor

 

19. HAFTA

 29 Ocak Cuma

19.00 Akhisarspor – Royal Hastanesi Bandırmaspor

30 Ocak Cumartesi

13.30 Ankaraspor – Ankara Keçiörengücü

16.00 Adanaspor – Eskişehirspor

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor – Tuzlaspor

31 Ocak Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor – Yılport Samsunspor

16.00 Menemenspor – Giresunspor

16.00 Beypiliç Boluspor – Adana Demirspor

19.00 Bursaspor – Altınordu

1 Şubat Pazartesi

19.00 Altay – İstanbulspor

 

20. HAFTA

5 Şubat Cuma

19.00 Yılport Samsunspor – Royal Hastanesi Bandırmaspor

6 Şubat Cumartesi

13.30 Tuzlaspor – Menemenspor

16.00 Eskişehirspor – Altay

16.00 İstanbulspor – Bereket Sigorta Ümraniyespor

19.00 Adana Demirspor – Ankaraspor

7 Şubat Pazar

13.30 Ankara Keçiörengücü – Adanaspor

16.00 Altınordu – Beypiliç Boluspor

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor – Akhisarspor

8 Şubat Pazartesi

19.00 Giresunspor – Bursaspor

 

21. HAFTA 

12 Şubat Cuma

19.00 Ankaraspor – Altınordu

13 Şubat Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor – İstanbulspor

16.00 Akhisarspor – Yılport Samsunspor

19.00 Altay – Ankara Keçiörengücü

14 Şubat Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor – Eskişehirspor

16.00 Menemenspor – Aydeniz Et Balıkesirspor

16.00 Beypiliç Boluspor – Giresunspor

19.00 Adanaspor – Adana Demirspor

15 Şubat Pazartesi

19.00 Bursaspor – Tuzlaspor

 

22. HAFTA

 19 Şubat Cuma

13.30 Ankara Keçiörengücü – Bereket Sigorta Ümraniyespor

16.00 Eskişehirspor – Royal Hastanesi Bandırmaspor

19.00 Adana Demirspor – Altay

20 Şubat Cumartesi

13.30 Menemenspor – Akhisarspor

16.00 Altınordu – Adanaspor

16.00 Giresunspor – Ankaraspor

19.00 İstanbulspor – Yılport Samsunspor

21 Şubat Pazar

13.00 Tuzlaspor – Beypiliç Boluspor

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor – Bursaspor

 

23.HAFTA 

23 Şubat Salı

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor – Adana Demirspor

16.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor – Ankara Keçiörengücü

19.00 Altay – Altınordu

24 Şubat Çarşamba

13.30 Adanaspor – Giresunspor

16.00 Yılport Samsunspor – Eskişehirspor

19.00 Akhisarspor – İstanbulspor

25 Şubat Perşembe

13.00 Beypiliç Boluspor – Aydeniz Et Balıkesirspor

16.00 Ankaraspor – Tuzlaspor

19.00 Bursaspor – Menemenspor

 

24. HAFTA

 27 Şubat Cumartesi

16.00 Altınordu – Bereket Sigorta Ümraniyespor

19.00 Adana Demirspor – Royal Hastanesi Bandırmaspor

28 Şubat Pazar

13.30 Ankara Keçiörengücü – Yılport Samsunspor

16.00 Eskişehirspor – İstanbulspor

16.00 Bursaspor – Akhisarspor

19.00 Giresunspor – Altay

1 Mart Pazartesi

13.30 Tuzlaspor – Adanaspor

16.00 Menemenspor – Beypiliç Boluspor

19.00 Aydeniz Et Balıkesirspor – Ankaraspor

 

25. HAFTA

 5 Mart Cuma

19.00 İstanbulspor – Ankara Keçiörengücü

6 Mart Cumartesi

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor – Altınordu

16.00 Ankaraspor – Menemenspor

19.00 Yılport Samsunspor – Adana Demirspor

7 Mart Pazar

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor – Giresunspor

16.00 Akhisarspor – Eskişehirspor

16.00 Beypiliç Boluspor – Bursaspor

19.00 Altay – Tuzlaspor

8 Mart Pazartesi

19.00 Adanaspor – Aydeniz Et Balıkesirspor

 

26. HAFTA

 12 Mart Cuma

19.00 Giresunspor – Royal Hastanesi Bandırmaspor

13 Mart Cumartesi

13.30 Ankara Keçiörengücü – Eskişehirspor

16.00 Beypiliç Boluspor – Akhisarspor

19.00 Adana Demirspor – İstanbulspor

14 Mart Pazar

13.30 Tuzlaspor – Bereket Sigorta Ümraniyespor

16.00 Menemenspor – Adanaspor

16.00 Aydeniz Et Balıkesirspor – Altay

19.00 Bursaspor – Ankaraspor

15 Mart Pazartesi

19.00 Altınordu – Yılport Samsunspor

 

27. HAFTA

19 Mart Cuma

19.00 Altay – Menemenspor

20 Mart Cumartesi

13.30 İstanbulspor – Altınordu

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor – Aydeniz Et Balıkesirspor

16.00 Eskişehirspor – Adana Demirspor

19.00 Yılport Samsunspor – Giresunspor

21 Mart Pazar

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor – Tuzlaspor

16.00 Akhisarspor – Ankara Keçiörengücü

16.00 Ankaraspor – Beypiliç Boluspor

19.00 Adanaspor – Bursaspor

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL