25 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 162.231
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 161
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.678
Siyaset

Topuklu Efe’ye şikâyet etti: Bizi yok sayıyorlar!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisini ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e iktidarı şikâyet etti. Bolu’ya gelen bakanların kendilerine bildirilmediğini söyleyen Özcan’ı ise Akşener, “Sabır Hacı” diye teselli etti…

mntyapi banner

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisini ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e iktidarı şikâyet etti. Bolu’ya gelen bakanların kendilerine bildirilmediğini söyleyen Özcan’ı ise Akşener, “Sabır Hacı” diye teselli etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisini ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e hükümeti şikâyet etti.

“BAKANLARLA GÖRÜŞMEMİZİ İSTEMİYORLAR”

Özcan Akşener’e, “Maalesef biz merkezi hükümet tarafından muhalefet belediyeleri olarak yok sayılıyoruz. Bugüne kadar 1.5 yıl süre geçti. Bugün de örneğin bir bakan geldi hiçbir şekilde geliş programları bize bildirilmiyor. Bizi tamamen yok sayıyorlar. Bakanlarla görüşmemizi istemiyorlar. Biz bunu şaşkınlıkla izliyoruz. Devletin geleneğine de bu uygun değil. Buna rağmen sözlerimizi eksiksiz yerine getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

“SABIR HACI”

Milletvekilliği yaptığı yıllarda siyasette Akşener’den çok şey öğrendiğini söyleyen Özcan’a ise şikayeti karşısında sabretmesini söyleyen Akşener, “Sabır Hacı” diye cevap verdi. “Akşener, yaşanan zorlukları bildiğini söyledi. Akşener, “Bu kibir bakalım nasıl devirecek. Saray böyle bir yer, tıkıldınız mı saraya paralel bir evrende yaşarsınız. Bıktık bunlardan, olmayan şeylerin söylendiği, iftiraların yapıldığı bir ülkede hayat sürmez. Korku duvarı yıkılıyor. O duvar yıkıldığında sandıklar patlar. Ben bunu geçmişte yaşadım. Onun için, sabır hacı” diye konuştu.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL