TSO'dan esnaf için önemli uyarı...

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Türker Ateş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyete başlayan esnafın tekrar kapanmaması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini belirtti.

TSO'dan esnaf için önemli uyarı...
24 Mart 2021

Ateş, kent genelinde vakaların arttığı için mümkün olduğu kadar kontrolün elden bırakılmaması gerektiğini söyledi. Bolu TSO’da kurulan ekibin sürekli esnafı gezdiğini dile getiren Ateş, "Esnafımız bizim için önemli. Herkesin ticaretinin devam etmesini istiyoruz ama bir taraftan da baktığımız zaman sağlıktan öte bir şey yok" dedi. Ateş, salgın nedeniyle çok değerli insanların hayatını kaybettiğini belirterek, "Bu noktada herkes üzerine düşeni yapacak. Bu süreci bir daha kapanmamak adına kontrollü şekilde devam ettireceğiz. Herkes üzerine düşeni yaptığı sürece bu kapanmalar bir daha olmaz diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.