TSO'nun yeni başkanı belli oldu...

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'nda Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Yapılan seçim sonucunda Abdullah Alemdar yeni TSO Başkanı oldu.

TSO'nun yeni başkanı belli oldu...
21 Mart 2023

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’in istifasından sonra Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine gelen Kayhan Perçin’in katılımıyla Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Üyelerinin oylarıyla Abdullah Alemdar  Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Alemdar; “Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu olan Odamız Yönetim Kurulu’nda 2 dönemdir yer almaktaydım. Bu süre zarfında iş dünyasına fayda sağlayacak çalışmalar yaptık. Bunun neticesinde bugün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda, beni bu göreve layık gören, destekleyen Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ederim. Bundan sonra yine birlik ve beraberlik içerisinde Bolu iş dünyamız için özverili çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Şimdiden yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.