Türkoğlu "Askeri darbelerden bile daha kötü"

Bolu'daki okulların durumları ile ilgili yapılan basın açıklamasına katılan Bolu CHP Merkez İlçe Başkanı Türkoğlu, başın açıklamasının konusu olan bir okul önünde açıklama yapılmasına Valilik tarafından izin verilmediğini söyledi. Türkoğlu "En kötü askeri dönemlerdeki darbelerden bile daha kötü günler geçiriyoruz" dedi.

Türkoğlu "Askeri darbelerden bile daha kötü"
14 Eylül 2022

Bolu'da yeni eğitim öğretim dönemine girilmesine rağmen okullarda tadilatların hala devam ettiğini ve sıkıntılı bir süreçle okulların açıldığını söyleyen Bolu CHP Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu basın açıklamasını okul bahçesinde yapmalarına Bolu Valiliği'nin izin vermediğini söyledi. 
Partileriyle birlikte tadilatı hala devam eden okulun yakınındaki kaldırımda basına konuşan CHP'li Türkoğlu, darbe dönemlerinde askeri bölgelerin çevresinde fotoğraf dahi çekmenin yasak olduğunu belirterek tadilatı süren okulun önünde dahi kendilerine basın açıklaması için Valiliğin izin vermediğini belirtti. Türkoğlu, "Askeri darbe dönemlerinden bile daha kötü günler yaşıyoruz" dedi.
Türkoğlu yapılan açıklamadaki eleştirilerin kamu görevlilerine değil doğrudan AK Parti'ye  olduğunu söyledi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.