16 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 167.211
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 8.314
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 169
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 9.109
Siyaset Video Haber

Türkoğlu: Belediye cesur davranmalı

Türkoğlu: Belediye cesur davranmalı Yüz Yüze’de konuşan CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Türkoğlu çarpıcı açıklamalar yaptı. Yayla evleri konusunda Belediye’nin cesur olması gerektiğini söyleyen Türkoğlu, Mansur şen istifası hakkında da konuştu.

mntyapi

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, www.interbolutv.com ‘da yayınlanan Yüz Yüze adlı programda canlı yayın konuğu oldu.

Gazeteci Arzu Sarı’nın hazırlayıp sunduğu programda Sarı’nın sorularını yanıtlayan Türkoğlu, esnafın sıkıntılarını ve verilen hibenin esnafın sorunlarını çözüp çözmediği hakkında açıklamalar yaparken, alkol yasağı ve kısıtlamalar hakkında değerlendirme yaptı. Yaylaların mücavir alan statüsünde çıkarılması için karar çıkartıp ilgili bakanlığa göndereceğini söyleyen Özcan’ın bu kararı hakkında da konuşan Türkoğlu, Belediye’nin cesur olması gerektiğini söyledi. Türkoğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mansur Şen’in istifası hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Türkoğlu’nun Gazeteci Arzu Sarı ile canlı yayında önemli konulara değindiği Yüz Yüze adlı programın tamamı videoda.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol
semmakbolu

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL