Ülkü Ocakları darp edilen kızları ziyaret etti

Ülkü Ocakları İl Başkanı Cihan Özkalem ve yöneticiler, tarladan mısır aldıkları gerekçesiyle darp edildikleri ileri sürülen 3 kız çocuğunu ziyaret etti.

Ülkü Ocakları darp edilen kızları ziyaret etti
13 Ağustos 2022

Bolu’da meydana gelen olayda, 3 kız çocuğunun, mahalledeki bir tarladan mısır aldığı ve bu gerekçe ile tarla sahibi tarafından darp edildiği ifade edildi. Olayla ilgili incelemeler devam ederken Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem ve il ocak yöneticileri de kız çocuklarını ve aileyi ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında bir açıklama yapan Özkalem, yaşanan olayı kınayarak, konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Olaya ilişkin açıklamada, “Canları mısır çeken kardeşlerimize mısır ve meyve sepeti oluşturularak kırılan gönülleri onarılmaya çalışılmıştır. Işıldayan gözler ve tebessümle Ocak Yönetimini karşılayan yavrularımızı, kardeşlerimizi tanıdığımızda, aile ve çocukların yaşadığı üzüntü daha derinden hissedilmiştir. Ülkü Ocakları olarak hangi gerekçe öne sürülürse sürülsün tasvip edemeyeceğimiz bu hadiseyi kınıyoruz. Masum ve güzel yürekli üç kız kardeşimizin ve ailemizin her daim yanındayız, hukuken de bu olayın takipçisi olacağız. Ayrıca destek ziyaretimiz sırasında bizlere göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı mağdur ailemize hassaten teşekkür ederiz” denildi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.