29 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 168.212
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.281
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 185
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.015
Bolu

Vali Ümit grup köy yolundaki çalışmaları inceledi

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Merkeze bağlı Sazakiçi Grup Köylerini birbirine bağlayan ve İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Bitümlü Sıcak Karışım asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Ümit grup köy yolundaki çalışmaları inceledi
mntyapi banner

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Merkeze bağlı Sazakiçi Grup Köylerini birbirine bağlayan ve İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan Bitümlü Sıcak Karışım asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Ümit, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Şantiye Şefi Ali Karatekin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Vali-Umit-grup-koy-yolundaki-calismalari-inceledi4

İlk etapta 8 km ile başlayan ve sonradan 3 km ilave edilmesiyle toplamda 11 km. Bitümlü Sıcak Karışım asfalt yol yapılacağını belirten Vali Ümit, 9 km. si yapılan yolun, Cuma gününe kadar tamamlanıp gerekli işaretlemeler de yapıldıktan sonra vatandaşların kullanımına sunulacağını ifade etti.

Vali-Umit-grup-koy-yolundaki-calismalari-inceledi3

Sazakiçi Grup Köy Yolunda yapılan asfalt çalışmalarını incelemeleri esnasında fnisher kullanarak Plent Mix temel serimi yapan Vali Ümit, daha sonra silindir kullanarak serdiği malzemeyi sıkıştırdı.

Vali-Umit-grup-koy-yolundaki-calismalari-inceledi5

Asfalt çalışmalarında görevli işçilerle de sohbet eden Vali Ümit, çalışanlara teşekkür etti.

Bünüş Köyü köy konağında Muhtar Abdurrahman Ateş ve köy sakinleri ile köyün sorunları dinleyen Vali Ümit, camide tadilat ve yol isteyen vatandaşlara köyün ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.

 Vali-Umit-grup-koy-yolundaki-calismalari-inceledi4

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL