28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
Bolu

Yoğun bakım üniteleri çoğaltılıyor

Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında fabrika temsilcileri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Vali Ahmet Ümit, her geçen gün yoğun bakım ünitelerine ihtiyacın arttığını söyleyerek yoğun bakım ünitelerinin çoğaltıldığını söyledi.

Yoğun bakım üniteleri çoğaltılıyor
mntyapi banner

Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında fabrika temsilcileri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Vali Ahmet Ümit, her geçen gün yoğun bakım ünitelerine ihtiyacın arttığını söyleyerek yoğun bakım ünitelerinin çoğaltıldığını söyledi. Ümit, salgın döneminde üretim ve tedarik zincirinden asla taviz verilmeyeceğini de belirtti.

Salgından etkilenen ekonomi ve üretimin ayakta tutulması gerektiğini vurgulayan Ümit, bu süreçte kendileriyle diyalog içinde olan ve üretimin tam kapasite devam etmesini sağlayan iş adamlarına teşekkür etti.

Ümit, Kovid-19 ile mücadelenin aşı bulununcaya ve virüs yeryüzünden silininceye kadar devam edeceğini anlatarak, şunları kaydetti:

“En temel amaçlarımızdan birisi kesinlikle üretimi durdurmamak, üretime zarar gelmesine fırsat vermemektir. İş yerlerinde tedbirlere uyduğumuz sürece istihdam ve üretim devam edecektir. Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de salgın dolayısıyla her geçen gün yoğun bakım ünitelerine ihtiyaç duyulmakta, biz de yoğun bakım ünitelerimizi ihtiyaç çerçevesinde çoğaltmaktayız. Yeni açılan yoğun bakım ünitelerimizde kullanılmak üzere cihaz alarak İl Sağlık Müdürlüğümüze hediye eden tüm firmalarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

 

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL