04 Aralık 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 187.518
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 32.381
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.190
Bolu

Vali Ümit’in 10 Kasım mesajı…

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. Ümit mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En büyük eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve ilelebet payidar kılmak için yılmadan çalışmanın her Türk vatandaşının en temel görevi olduğunu söyledi.

Vali Ümit’in 10 Kasım mesajı…
banner

mntyapi

Bolu Valisi Ahmet ümit Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 82. yılı nedeniyle yayımladı anma mesajında Ata’yı minnet ve şükranla andıklarını söyledi.

Ümit mesajında ülkenin bağımsızlığına kavuşmasında, İstiklal mücadelesinin kazanılmasında göstermiş olduğu cesaret ve liderlik ruhuyla tarihe iz bırakan müstesna bir şahsiyet olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En büyük eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve ilelebet payidar kılmak için yılmadan çalışmanın her Türk vatandaşının en temel görevi olduğunu ifade etti.

Ümit, “Ecdadımızdan aldığımız bu cesaret ve ilhamla; ülkemizi daha müreffeh bir toplum haline getirmek için var gücüyle çalışan, milli ve manevi değerlerimize bağlı, ata mirası olan tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkacak nitelikli nesiller yetiştirmek, aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize olan borcumuzun bir gereğidir. İnanıyorum ki vatan sevgisiyle yoğurulmuş geleceğimizin teminatı gençlerimiz, Atatürk’ün kendilerine emaneti olan, her geçen gün daha gelişen ve üreten ülkemizi sosyal, kültürel ve ekonomik yönden muasır medeniyetler seviyesinin ötesine taşıyacaklar ve böylece Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Bu vatan toprakları üzerinde ay yıldızlı şanlı bayrağımızın gölgesi altında tek millet olarak yaşadığımız müddetçe Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz hiçbir zaman unutulmayacak ve Türk milletinin gönlünde yaşamaya devam edecektir” dedi.

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL