'Vatandaşlar değişimden yana'

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Yukarı Çarşı esnafını ziyaret etti. Yapmış olduğu ziyaretlerde “4 Nisan'da belediyede buluşuyoruz” söylemlerinde bulunan İlhan Durak'a esnaf ve vatandaşlar “Şimdi yanındayız, o günde yanında olacağız” diyerek cevap verdi.

'Vatandaşlar değişimden yana'
23 Ocak 2024

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Yukarı Çarşı esnafı ile bir araya geldi. ‘Ayırmadan, ayrışmadan, Bolu için Canla Başla’ sloganıyla kapı kapı gezen ve sahada dur durak bilmeden çalışan Durak, esnaf ve vatandaşlara “Vakti Geldi Mi?” sorusunu sordu. Vatandaşlar ise “Vakti geldi, geç bile kaldı. Değişim gerekiyor.” sözleri ile karşılık verdi. Bolu’da vatandaşların da değişimden yana olduğu gözlemlenirken, İlhan Durak’ın ‘4 Nisan’da belediyede buluşuyoruz’ sözlerine ise vatandaşlar ‘Şimdi yanındayız, 4 Nisan’da da yanında olacağız’ ifaldeleri ile cevap vererek Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’a sevgisini gösterdi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.