Vatandaşlar TOGG'a bayıldı

Bolu'ya AK Parti teşkilatı tarafından getirilen Türkiye'nin milli ve yerli otomobili Togg'u görmek için Hükümet Meydanı'na yüzlerce insan akın etti. Togg'un vatandaşa tanıtıldığı organizasyonda konuşma yapan AK Parti 1'nci sıra milletvekili adayı Yüksel Coşkunyürek, meydana toplanan vatandaşa seslendi. Coşkunyürek'in konuşması meydanı coşturdu.

Vatandaşlar TOGG'a bayıldı
10 Mayıs 2023

Seçim arifesine girildiği şu günlerde, vatandaş siyasi tercihini çoktan yapmış görünüyor. “Laf değil, icraat” diyen vatandaş, AK Parti Bolu teşkilatı tarafından yapılan organizasyonla Bolu’ya getirilen Türkiye’nin yerli ve milli otomobilini görmek için Hükümet Meydanı’na akın etti. Devrim otomobili ile başlayan ve bir türlü hayata geçirilemeyen yerli otomobil projesine vatandaşın duyduğu hasret, meydana biriken yüzlerce insanın Togg’a sarılıp kucaklaması şeklinde yansıdı. Meydanda sık sık duygulu anlar yaşandı. Togg’u görmek için meydana gelen vatandaşların kalabalığı çekilen drone görüntülerine kaydedildi. Togg için Valilik önünde toplanan vatandaşa AK Parti 1’nci sıra milletvekili Yüksel Coşkunyürek hitap etti. Coşkunyürek’in gönüllere dokunan konuşması vatandaş tarafından yoğun alkış aldı. 

VARSIN ONLAR KISKANSINLAR

Coşkunyürek meydanda vatandaşa şu sözlerle seslendi;

Konuşmamıza hamd ile başlayalım. Rabbimize hamd olsun. Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Bugün bu alanı dolduran siz hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.  Allah razı olsun Bolu, Allah razı olsun kardeşlerim. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin İnşallah. Bugün, yapamazlar dedikleri, fabrikası nerede dedikleri, seri imalat nerede dedikleri, bunları İtalya’dan getiriyorlar dedikleri bugün Togg’umuz vatandaşımızla buluştu. Bugün akşama kadar Toog’umuzu barada duracak, ve arabamızı görmüş ve tanımış olacak. Varsın onlar kıskansın, varsın onlar kıskansın. Onlar yerli ve milli olandan yana gurur duyamıyorlar. Onlar Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı eserlerden guru duyamıyorlar. Rabbim onlara da nasip etsin,  Rabbim onlara da hidayet versin. 

SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Burada bir kardeşimiz diyor ki Kemal Kılıçdaroğu’na da bir araba gönderelim diyor. Ona da gönderilim İnşallah. Değerli hemşerilerim seçime yaklaşık 1 hafta kaldı. Dava arkadaşlarımla yaklaşık 1 aydır siz değerli hemşerilerimizle birlikteyiz. Elhamdülillah çok güzel bir çalışma ortaya koyduk ve Pazar günüde İnşallah bunun hediyesini de sandıkları patlatarak hep birlikte alacağız İnşallah. 

BOLUMUZA ESERLE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Biz bugün bu meydanda toplanacağız demedik. Biz burada toplanacağız demedik. Sadece arkadaşlarımız sosyal medyada bir paylaşım yaptılar ve işte sonuç ortada. İnşallah sizin sayenizde Bolu’dan 3 tane vekili İnşallah meclise gönderecek. Bizlerde arkadaşlarımızla birlikte sizlere hizmet etmek için aşkla heyecanla çalışacağız ve Bolumuza eserle kazandırmaya devam edeceğiz. 

AYASOFYA’DA ŞÜKÜR NAMAZI KILACAĞIZ

Değerli kardeşlerim biz durmayacağız. Bu ülkenin hayali olan eserleri kazandırmaya devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü buna yetecek, gücümüzde var, enerjimizde var, birikimimizde var ve Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. Biz Cumhurbaşkanımıza Bolu’dan vereceğimiz oylarla yanındayız diyeceğiz İnşallah. Onun için sandıklarda görevlerimizi ihmal etmeyeceğiz. Sandıklarda görevlerimizi yapacağız ve İnşallah balkon konuşmasını hep birlikte izleyeceğiz İnşallah. Ayasofya’da şükür namazı kılacağız. Ben sözü uzatmadan bu yerli ve milli şaheserimize sahip çıktığınız için her birinize teşekkür ediyorum. Doğru zaman doğru adam, Recep Tayyip Erdoğan.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.