28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
Bolu

Yangınzedelere Bakanlık’tan buzağı desteği…

Geçtiğimiz günlerde Bolu Kuzfındık’ta çıkan yangın sonrası hayvanları telef olan köylülere Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin tarafından 6 adet buzağı verildi. Bolu’nun Kuzfındık Köyü’nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangın..

Yangınzedelere Bakanlık’tan buzağı desteği…
mntyapi banner

Geçtiğimiz günlerde Bolu Kuzfındık’ta çıkan yangın sonrası hayvanları telef olan köylülere Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin tarafından 6 adet buzağı verildi.

Bolu’nun Kuzfındık Köyü’nde geçtiğimiz günlerde çıkan yangın sonrası 12 ev ve bağlı olan ahırlar yanmış, hayvanlar telef olmuş ve köylüler evsiz kalmıştı.

Yangınzedelere-Bakanlık’tan-buzağı-desteği

Köylülerin en kısa sürede yaralarının sarılacağını bildiren Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, köylüyü bekletmeden işe koyuldu ve köylülere ilk etapta 6 buzağı gönderilmesi talimatını verdi.

 

Yangınzedelere-Bakanlık’tan-buzağı-desteği

Fatih Metin, Bolu Valisi Ahmet Ümit, AK Parti Bolu Milletvekilleri, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve ilgili kurumların yetkilileri ile beraber Kuzfındık Köyü’nü ziyaret etti.

Yangınzedelere-Bakanlık’tan-buzağı-desteği

Burada köylülere geçmiş olsun temennisinde bulunan Metin, daha sonra hayvanları telef olan Ali Çakır ve Nezaket Çiftçi’ye 6 adet buzağı verdi.

 

akpilicreklam

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

karsupetrol

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL